Osuszanie w budownictwie i przemyśle

separator czerwony osuszanie w budownictwie

 

Niezależnie od tego czy chodzi o stworzenie tymczasowego środowiska do prób farmaceutycznych, uniknięcie korozji w tak wilgotnych miejscach, jak na przykład suche doki, osuszanie betonu przed położeniem posadzki, lepszą ochronę wartościowych przedmiotów czy usunięcie skutków sezonowych zmian wilgotności w halach produkcyjnych, nasze rozwiązanie osuszania w budownictwie i przemyśle tworzy w sposób ekonomiczny, szybki i kontrolowany środowisko niezbędne do kontynuowania działalności, zarządzania ryzykiem i utrzymania właściwej atmosfery. Wysokie kompetencje, najwyższej klasy wiedza pozyskiwana w wielu branżach oraz innowacyjne technologie zaprojektowane przez firmę, pomagają wielu światowym organizacjom efektywnie walczyć z problemami związanymi z wilgotnością i kontrolą klimatu.

Osuszanie

Osuszanie hal, pomieszczeń, lokali, budynków oraz konstrukcji budowlanych z nadmiernej wilgoci technologicznej, po zalaniu lub po powodzi, czy osuszanie wrażliwych powierzchni ze zbyt dużej ilości wilgoci jest kluczową umiejętnością pozyskaną przez każdego pracownika firmy.


Nasze rozwiązania osuszania skutecznie przyspieszają prace. Wyróżnia nas szybkie reagowanie przy zleceniu, rozwój wydajnych technologii osuszania oraz funkcjonalnego zarządzania projektem, co w praktyce przekłada się na dni lub tygodnie pracy, nie zaś miesiące niekończących się przerw w realizacji harmonogramu działań biznesowych.

Materiały często na wskroś przemakają, a higroskopijne produkty wrażliwe na pochłanianie wilgoci zawilgacają się. Z kolei wilgoć może spowodować szkodę w postaci korozji części metalowych, rozkładu chemicznego kleju czy aktywności mikrobiologicznej, jak np. pleśń w przypadku materiałów organicznych.

Nasz w pełni przeszkolony personel używa swojego doświadczenia do osuszania konstrukcji i sprzętów znajdujących się wewnątrz, uwzględniając różnorodność materiałów z których są zrobione, bez zakłócania Państwa codziennych obowiązków. Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest zachowanie się różnych typów materiałów pod wpływem wilgoci oraz jak rozmaitych technik należy używać do ich prawidłowego osuszenia, potrafimy w możliwie najkrótszym czasie skutecznie doprowadzić osuszanie elementy do ich właściwego poziomu wilgotności.

Zdalny nadzór

Firma Osuszanie24 przygotowuje się do testów zaawansowanej technologii umożliwiającym monitorowanie efektywności zainstalowanych urządzeń do tymczasowej kontroli warunków otoczenia.


System ten ma zapewniać stały, zdalny nadzór warunków panujących wewnątrz budynku dostarczając natychmiastowych informacji w przypadku potencjalnych problemów poprzez e-mail lub SMS. Krótko- i długoterminowe raporty opisujące zmiany warunków są dostępne w każdym czasie i miejscu – kiedy tylko ich potrzebujesz.

 

System zdalnego nadzoru zapewnia Działanie, Wsparcie i Rezultaty:

  • Jakiekolwiek problemy ze sprzętem są natychmiast zgłaszane technikom, którzy naprawiają usterki zanim wystąpią opóźnienia w pracy czy pogorszenie panujących warunków środowiska,
  • Baterie o dużej mocy oraz opcjonalnie wykorzystywanie energii słonecznej zapewniają ciągły nadzór nad prawidłowością pracy maszyn,
  • System wyśle powiadomienie w przypadku zmniejszenia dopływu prądu,
  • Poprzez skuteczną kontrolę sprzętu, usługa zdalnego nadzoru zmniejsza zużycie prądu i optymalizuje czas pracy.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy wynajem różnego rodzaju osuszaczy - od najmniejszych, przeznaczonych do użytku domowego, po największe urządzenia przemysłowe, o zdolności odbierania wilgoci od 10 do 1000 litrów wody na dobę.


Wszystkie nasze osuszacze są w pełni profesjonalne, zapewniają optymalne rezultaty w stosunkowo krótkim przedziale czasu. Większość z nich działa bezobsługowo - nie wymagając nadzoru i gwarantując nieprzerwaną pracę nawet przez kilkanaście tygodni.

Zapewniamy kompleksową usługę, obejmującą także transport urządzeń, fachowe doradztwo w doborze, montaż sprzętu na miejscu zlecenia, pomiary wilgotności i pełen zakres serwisu.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym potrzebom - stale posiadamy kilkaset urządzeń. Dysponujemy także sprzętem wspomagającym procesy osuszania i kontroli wilgotności - są to wentylatory, nagrzewnice i klimatyzatory.

Proponujemy konkurencyjne ceny, w przypadku wynajmu długoterminowego atrakcyjne rabaty. Prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem w sprawie doradztwa, cennika i bezpłatnej kalkulacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o kontakt z centralą lub z wybranym biurem regionalnym

Biura regionalne oraz nasi agenci w regionach


Skontaktuj się z jednym z naszych biur regionalnych lub bezpośrednio z agentem w danym regionie.

Osuszanie24