Ogrzewanie

separator czerwony ogrzewanie

 

Stosowanie czasowego ogrzewania zmniejsza ryzyko związane z pracą oraz odpowiedzialność za efektywne utrzymanie temperatury, z którą związane są problemy zgłoszone do kontroli. Firma oferuje szeroką wiedzę, doświadczenie oraz personel techniczny pomocny w rozwiązywaniu problemów związanych z niską temperaturą, takich jak zmniejszenie produktywności czy jakości produktów.

Niskie temperatury mogą być powodem zamieszania w miejscu pracy – na przykład praca może być spowolniona, lub nawet całkowicie zatrzymana. Maszyneria i włączniki elektryczne są podatne na usterki, a warunki pracy mogą stać się coraz trudniejsze dla pracowników.

Możemy dostarczyć zaawansowanego sprzętu grzewczego, który na jakiś czas pozwoli pozbyć się niewygodnych sytuacji związanych z niską temperaturą. Odpowiednio wykorzystując sprzęt do przesyłu energii, zapewniamy warunki, które sprawiają, że przestoje w pracy można zaliczyć do przeszłości, zaś stworzone optymalne podłoże klimatyczne gwarantuje pracownikom dogodne warunki pracy, możliwość wyrobienia planowanych norm oraz osiągnięcie umówionych terminów.

Przyjaźni i bezpieczni dla środowiska, dostarczamy tylko takich maszyn grzewczych, które zapewniają czyste i bezwonne powietrze.


Ponadto, specjalna konstrukcja grzewcza zaprojektowana jest dla zapewnienia wysokiego wzrostu ciepła bez zagrożenia dla bezpieczeństwa. Strumień powietrza nigdy nie przechodzi przez płomień, dlatego pozostaje czysty i ciepły.

Korzyści ze stosowania systemu grzewczo-chłodzącego oferowanego przez firmę to:

  • Możliwość przenoszenia,
  • Unikalność i uniwersalność projektu,
  • Łatwość instalacji u Klienta,
  • Stałość wentylacji,
  • Możliwość zastosowania oleju, gazu, ogrzewania elektrycznego,
  • Niedroga instalacja,
  • Bezpieczna konstrukcja,
  • Naprawa możliwa w miejscu instalacji.

Wykaz usług dodatkowych

 

Chłodzenie

Korzystanie z tymczasowych rozwiązań ochładzania zmniejsza ryzyko i odpowiedzialność związaną z utrzymaniem odpowiedniej temperatury i kontrolą panujących w pomieszczeniach warunków.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Ogrzewanie

Stosowanie czasowego ogrzewania zmniejsza ryzyko związane z pracą oraz odpowiedzialność za efektywne utrzymanie temperatury, z którą związane są problemy zgłoszone do kontroli.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Zdalny nadzór

Usługa ExactAire® firmy Polygon Poland Spółka z o.o. jest najbardziej zaawansowanym systemem dostępnym do monitorowania efektywności zainstalowanych urządzeń do tymczasowej kontroli warunków otoczenia.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Zespół Bezpośredniego Reagowania

Szybkie reagowanie jest kluczowe w zmniejszeniu rozmiaru szkody oraz kosztów roszczeń związanych ze szkodliwym działaniem ognia, wody, czy naturalnymi katastrofami.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Prewencja - zapobieganie szkodom

Z doświadczenia wiemy, że wiele firm, które doznały szkód spowodowanych pożarem instalacji elektrycznej, zalaniem, uszkodzeniem rur, czy przeciekaniem dachów, nie wróciło do pełnego zakresu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

ZOBACZ WIĘCEJ...

Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o kontakt z centralą lub z wybranym biurem regionalnym

Biura regionalne oraz nasi agenci w regionach


Skontaktuj się z jednym z naszych biur regionalnych lub bezpośrednio z agentem w danym regionie.

Osuszanie24