Chłodzenie

separator czerwony chłodzenie

 

Korzystanie z tymczasowych rozwiązań ochładzania zmniejsza ryzyko i odpowiedzialność związaną z utrzymaniem odpowiedniej temperatury i kontrolą panujących w pomieszczeniach warunków. Firma Polygon oferuje szeroką wiedzę, doświadczenie oraz rozwiązania techniczne w zakresie kłopotów spowodowanych nadmierną temperaturą, takich jak obniżenie efektywności czy jakości produktów.

Wysoka temperatura może być nie lada utrudnieniem w miejscu pracy – działania w jej wyniku mogą być opóźnione, lub nawet całkowicie zatrzymane; maszyny i włączniki elektryczne są podatne na usterki, przez co warunki pracy mogą stać się niebezpieczne dla pracowników.

Możemy dostarczyć zaawansowanego sprzętu chłodzącego, który przyniesie tymczasową ulgę dla wysokich temperatur w każdej sytuacji. Poprzez odpowiednie wykorzystanie sprzętu do przesyłu energii, zapewniamy możliwości, dzięki którym przestoje w pracy można będzie zaliczyć do przeszłości. Optymalne podłoże klimatyczne, niezbędne do wytwarzania dóbr, zapewnia pracownikom dogodne warunki do pracy i możliwość wyrobienia planowanych norm oraz osiągnięcie umówionych terminów.

Przyjaźni dla środowiska i bezpieczni, dostarczamy tylko takiego sprzętu chłodzącego, który nie zanieczyszcza powietrza - pozostawiając je czystym i bezwonnym.


Korzyści ze stosowania systemu grzewczo-chłodzącego oferowanego przez firmę Polygon wyrażają się w następujących właściwościach:

  • Możliwość przenoszenia,
  • Unikalność i uniwersalność projektu,
  • Łatwość instalacji u Klienta,
  • Stałość wentylacji,
  • Możliwość zastosowania oleju, gazu, ogrzewania elektrycznego,
  • Niedroga instalacja,
  • Bezpieczna konstrukcja,
  • Naprawa możliwa w miejscu instalacji.

Wykaz usług dodatkowych

 

Chłodzenie

Korzystanie z tymczasowych rozwiązań ochładzania zmniejsza ryzyko i odpowiedzialność związaną z utrzymaniem odpowiedniej temperatury i kontrolą panujących w pomieszczeniach warunków.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Ogrzewanie

Stosowanie czasowego ogrzewania zmniejsza ryzyko związane z pracą oraz odpowiedzialność za efektywne utrzymanie temperatury, z którą związane są problemy zgłoszone do kontroli.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Zdalny nadzór

Usługa ExactAire® firmy Polygon Poland Spółka z o.o. jest najbardziej zaawansowanym systemem dostępnym do monitorowania efektywności zainstalowanych urządzeń do tymczasowej kontroli warunków otoczenia.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Zespół Bezpośredniego Reagowania

Szybkie reagowanie jest kluczowe w zmniejszeniu rozmiaru szkody oraz kosztów roszczeń związanych ze szkodliwym działaniem ognia, wody, czy naturalnymi katastrofami.

ZOBACZ WIĘCEJ...

 

Prewencja - zapobieganie szkodom

Z doświadczenia wiemy, że wiele firm, które doznały szkód spowodowanych pożarem instalacji elektrycznej, zalaniem, uszkodzeniem rur, czy przeciekaniem dachów, nie wróciło do pełnego zakresu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

ZOBACZ WIĘCEJ...

Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o kontakt z centralą lub z wybranym biurem regionalnym

Biura regionalne oraz nasi agenci w regionach


Skontaktuj się z jednym z naszych biur regionalnych lub bezpośrednio z agentem w danym regionie.

Osuszanie24